Hoofd Opleidingen (HO)
bewaken missie, visie en richtlijnen zoals vastgelegd en gecommuniceerd in ons beleidsplan
aanstellen nieuw en beoordelen aanwezig kader
aansturen al het kader en staf op voetbaltechnische gebied
Hoofdcoördinatoraanspreekpunt ouders en stafleden voor voetbal- en voetbaltechnische zaken Onderbouw Academy teams (O9 t/m O11) en bewaken van:
uitvoering missie, visie en richtlijnen zoals vastgelegd door alle onderliggende stafleden
in samenwerking met HO samenstellen en tussentijds evalueren selecties
het nakomen van de vastgelegde afspraken en richtlijnen door onder hem vallend teams en stafleden (hoofdtrainers, assistent-trainers en/of teammanagers, ouders en spelers)
Technisch Coördinator
bewaakt het uitvoeren en bewaken van het jeugdbeleidsplan en het ondersteunen van het ontwikkelen of tussentijds te herzien en\of aan te vullen ervan
fungeert als aanspreekpunt voor onder hem vallende trainers en assistenten aangaande voetbaltechnische onderwerpen
bewaken dat de informatie uit
uitnodigingenlijst zoals wekelijks opgesteld wordt door HO en Hoofdcoördinator wordt opgevolgd door de hoofd- en assistent-trainer van het team
Hoofdtrainer
voorbereiden en verzorgen trainingen met als rode draad de vastgelegde opleidingsdoelen en de daarbij vastgelegde richtlijnen voor uitvoering (wissels, posities, aanvoerder, missen trainingen etc)
verzorgen coaching team op wedstrijd-en/of toernooidagen waarbij de vastgestelde richtlijnen (wisselbeleid, richtlijn posities, richtlijn aanvoerder etc vast staan gelegd).
uitvoeren wekelijkse
uitnodigingenlijst
bewaken missie, visie en richtlijnen zoals vastgelegd en gecommuniceerd op wedstrijddagen
bewaken speelwijze zoals vastgelegd (O9 t/m O11 "chaos", O12 t/m O15 "1-4-3-3")
aanspreekpunt ouders voetballtechnische zaken die niet op een van onze kanalen te vinden zijn indien er geen assistent-trainer of teammanager is toegevoegd aan het team
onder leiding van en in samenwerking met technisch coördinator (tussentijds) evalueren onder hem vallende selectie
aansturen al onder het onder hem vallende stafleden op voetbaltechnische gebied (assistent-trainer en/of teammanager)
bewaken missie, visie en richtlijnen zoals vastgelegd en gecommuniceerd
nakomen afspraken en richtlijnen zoals vastgelegd voor trainer, onderliggend staf, ouders en spelers van de onder hem vallende selectie
Assistent-trainer
assisteren van de hoofdtrainer op trainings- en wedstrijddagen
op een positieve manier beïnvloeden aankomende door de hoofdtrainer aangewezen wissels en gewisselde spelers
bewaken uitvoering informatie uit
uitnodigingenlijstaanspreekpunt ouders m
m.b.t. voetbaltechnische zaken die niet op een van onze kanalen te vinden zijn
bewaken en nakomen afspraken zoals vastgelegd voor zowel ouders, spelers als stafleden
bij O9 t/m O12: bijhouden tijd i.v.m wisselmoment
bij de O9 t/m O12 in overleg met de hoofdtrainer bepalen van de wissels waarbij de rode draad (
eerlijkheid) gewaarborgd wordt door het nakomen van de vastgelegde richtlijnen (verschillende posities)
Teammanager
1e aanspreekpunt ouders voor niet- voetbaltechnische zaken die niet op een van onze kanalen te vinden zijn
ondersteunen van de hoofdtrainer bij niet-voetbaltechnische zaken
ontvangen tegenstander en scheidsrechter
uitwedstrijden en toernooien melden bij secretariaat
bewaken richtlijnen voor gedrag ouders en spelers en ze aanspreken hierop
samenstellen corveelijst (O12 t/m O15)
assisteren scheidsrechter indien nodig
voorbereiden wedstrijdformulier
invullen eindstand in Sportlink (O13 t/m O15)
Contactouder
aanmaken en van de teamapp
vraagbaak ouders voor niet-voetbaltechnische zaken die niet op een van onze kanalen te vinden zijn
geeft berichten van staf door aan de ouder(s) via de teamapp
geeft belangrijke vragen van de ouder(s) door aan betreffende staflid
beheerd de teampot en geeft i.v.m de gevolgen hiervan aan HO door als er iemand ongeoorloofd achter loopt
ondersteunen staf en spelers bij toernooien (lunchpakketten, koken etc)
automatisch onderdeel van de aktiviteiten commissie
Belangrijke informatie
missie en visie
wie is wie (Academy teams)
wie is wie (DBS teams)
weekplanning (Academy teams)
weekplanning (DBS teams)
richlijnen wissels, speeltijd, aanvoerderetc
teampot (Academy teams)teampot DBS teams (DBS teams)